پرسش و پاسخ

چرا پالایه سازان؟

پالایه سازان هر روزه سعی در افزایش کارایی خدمات خود دارد. همین امر سبب شده فیلترهای تولیدی پالایه سازان نه تنها از کیفیت مطلوبی در مقایسه با نمونه‌های خارجی برخوردار باشد، بلکه رضایت مشتری روند رو به رشد داشته باشد. از این رو انتخاب پالایه سازان برای تامین فیلترهای تصفیه آب خانگی، یعنی یک انتخاب درست و مطمئن.

نوع و ترکیبات مواد استفاده شده چه گونه است؟

کلیه مواد استفاده شده دارای استاندارد های ایران و بین المللی هستند و سعی ما همیشه بر استفاده از مواد با کیفیت بالا در ساخت تولیدات بوده است .

آیا شرکت پالایه سازان به جز فروش فیلتر تصفیه آب خدمات تعویض فیلتر هم دارد؟

بله! پشتیبانی از محصولات فروخته شده، یکی از اصول مشتری‌مداری و تضمین کیفیت در پالایه سازان است. بنابراین چنانچه نیازمند خدمات پس از فروش فیلترهای خریداری شده از پالایه سازان را داشتید، کافیست با همکاران ما در ارتباط باشید.

آیا امکان سفارشی سازی فیلترها از نظر مراحل تصفیه وجود دارد؟

با توجه به این که هر محدوده سکونت ممکن است کیفیت آب شرب متفاوتی داشته باشد، فیلترهای پالایه سازان در انواع مختلفی طراحی و تولید شده که نیاز مشتری را دقیقا برطرف سازد. با این حال برخی برای تامین فیلترهای تصفیه آب خود ممکن است سفارشی سازی در نظر داشته باشند که این موضوع در پالایه سازان قابل حل است.

ما در پالایه سازان همواره آماده پاسخگویی به سوالات و سفارشات شما مشتریان عزیز هستیم. برای دریافت مشاوره پیش از خرید با ما تماس بگیرید.

logo-samandehi

کلیه حقوق برای شرکت پالایه سازان فرآیند توس با نام تجاری پالایه سازان و شماره ثبت 353082 محفوظ بوده و فعالیت آن تابع قوانین جمهور اسلامی ایران می باشد.