درباره ما

بزرگترین تولیدکننده و طراح فیلترهای ممبران، پلی پروپیلن، نخ تابیده، فیلترهای کربنی و خاص

دارنــده سیستـــــــم مـــدیریت کـــیفیت ISO 9001  از شرکـــت Alliance کـــانادا

شرکت تولیدی و صنعتی پالایه سازان فرآیند توس درسال 90 با هدف قطع وابستگی صنایع مختلف در زمینه فیلترهای مورد نیاز سیستمهای تصفیه مایعات تاسیس گردیده است. این شرکت با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و همگام با تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در این راه گام نهاده است. در این راستا علاوه بر تأمین نیاز بخش خانگی ، موفق به همکاری با صنایع مختلف از جمله پالایشگاهها ، پتروشیمی ها ، نیروگاهها و آب شیرین کن ها در نقاط مختلف ایران گردیده است . انواع فیلترهای مورد نیاز در صنایع فوق که تولید آن در این شرکت به مرحله اجرا در آمده است عبارتند از :

 همچنین این شرکت مجهز به واحد کنترل کیفیت با تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی از جمله دستگاه Particlar Counter جهت اندازه گیری دقیق میکرونی فیلترهای کارتریجی می باشد.

 با توجه به اینکه پرسش درباره چگونگی کیفیت آب آشامیدنی و صنعتی رو به فزونی است، مردم در صدد یافتن راههایی جهت بالا بردن کیفیت آب مصرفی خود در خانه ها و استفاده از آب مناسب جهت افزایش راندمان و طول عمر بیشتر دستگاه ها در بخش صنعتی می باشند، به  همین دلیل مواد بکار رفته در فیلتر های تولیدی این مجموعه مطابق با آخرین استاندارد های جهانی بوده و از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه موجود در بازار جهانی می باشد و کلیه مواد مصرفی در مجهزترین آزمایشگاه های موجود مورد بررسی قرارگرفته و پس از اخذ مجوز و تاییدیه های لازم در بخش تولید به کار گرفته می شود و همانند برخی شرکت های تولیدی و وارداتی از به کار گیری مواد بی کیفیت و فاقد استاندارد شرب در داخل فیلترها و یا استفاده از مواد جلوگیری می نماید همچنین این مجموعه قادر به تولید فیلترهای خاص از جنس پلی پروپیلن، نخ تابیده و کربنی مطابق با استانداردهای موجود جهت استفاده در بخش های مختلف صنعتی و پالایشگاه ها در قالب های سفارشی و تیراژهای بالا می باشد.

گواهینامه ها و تقدیرنامه ها گواهینامه ها و تقدیرنامه ها

ما در پالایه سازان همواره آماده پاسخگویی به سوالات و سفارشات شما مشتریان عزیز هستیم. برای دریافت مشاوره پیش از خرید با ما تماس بگیرید.

logo-samandehi

کلیه حقوق برای شرکت پالایه سازان فرآیند توس با نام تجاری پالایه سازان و شماره ثبت 353082 محفوظ بوده و فعالیت آن تابع قوانین جمهور اسلامی ایران می باشد.